Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Biz okumaktan ve bilgiyi paylaşmaktan keyif olan bir yayıneviyiz. Hayatımıza değer katacak tüm yayınları, tüm kitap severlerle buluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Bunun için; ilk kitap yayınımızı gerçekleştirmenin sevinciyle, yeni kitap yayınlarımızı da sizlere sunmak için heyecanımızı kaybetmeden ve hızımızı kesmeden çalışmaya devam ediyoruz. 
 
Sadece kitap kültürünü yaygınlaştırmak ve gerekli yayınlara ulaştırmanın yeterli olmadığını düşündüğümüz için, hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimizle de toplumumuza katkıda bulunuyoruz. Toplumumuzun gelişme sürecinde en büyük rolü olan kadınlarımız ve çocuklarımız için faydalı olmak bizim öncelikli hedefimiz haline geldi. Bu nedenle ilk yayınımız olan “SUS” kitabımızın satış gelirini, şiddet maduru kadınlarımız ve kimsesiz çocuklarımıza gönderiyoruz. 
 
N Yayıncılık olarak ayrıca sizlere bir de fırsat sunuyoruz. Kendi hikayelerinizi, roman ya da yazarlık fikirlerinizi değerlendiriyor ve hayallerinizin kitabını yayınlama misyonunu üstleniyoruz. Eğer siz de hikayelerinizi okuyucularınızla buluşturmak isterseniz bizimle info@nyayincilik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.
 
Keyifli okumalar dileriz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.