ZAMAN YARATMAK

Fiyat:
378,00 TL
İndirimli Fiyat (%60,3) :
150,00 TL
Kazancınız 228,00 TL
Aynı Gün Kargo
Günümüzde bilgiye ulaşmak ve fiziksel olarak bizden uzakta olan insanlarla iletişim kurmak oldukça kolaylaştı. Ama bunun bir bedeli var. Hem de büyük bir bedel.

Yanıtlamamız gereken e-postalar, WhatsApp mesajları ve sosyal medya bildirimleri hayatımızın bir parçası hâline geldi. Hep oradalar. Orada olmadıklarında da oradalar mı diye sürekli kontrol edip duruyoruz. Bu durum biz farkında olmadan en değerli iki şeyi elimizden alıyor: Zamanımızı ve odaklanma gücümüzü.

Zaman Yaratmak kitabının amacı oldukça basit: Zamanımızı çalan şeylerden bizi kurtarıp gerçekte önemli olana nasıl odaklanacağımızı göstermek.

“Büyüleyici bir manifesto. Ayrıca akıllı alışkanlıklar kazanmak için cesur bir kılavuz. Daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, bu kitabı okuyun.”
—Charles Duhigg, Alışkanlıkların Gücü kitabının yazarı

“Zamana ve onu akıllıca nasıl harcayacağına takmış biri olarak, bu eğlenceli ve yararlı kitaba bayıldım.”
—Ev Williams, Twitter ve Medium’un Kurucusu

“Akıllıca, eğlenceli ve sahada test edilmiş bilgilerle dolu.”
—Dan Heath, Anların Gücü kitabının yazarı

“Zaman Yaratmak, pratik ve eğlenceli bir kitap...  Dijital dünya aracılığıyla gelen mesajlara yanıt vermede yavaş olmanın zamanımızın kontrolünü ele geçirmenin müthiş bir yolu olduğu ortaya çıkmış bulunuyor.”
—Harvard Business Review

“Zaman, yaratıcı çalışmanın tek en büyük bileşenidir: Odaklanma zamanı, deney yapma zamanı, yaratıcı becerilerde ustalaşma zamanı. Zaman Yaratmak kitabı hepimize bu değerli emtiadan yeni rezervler bulmanın yollarını sunuyor. Kontrolü ele almak için mükemmel bir rehber.”
—Tim Brown, IDEO CEO’su

“Çoğunlukla gündelik hayatın taleplerine saplanıp kaldığımızdan, gerçekten önemli olan şeylere zaman bulmak için çırpınıp duruyoruz. Bu güçlü kitapta Jake Knapp ve John Zeratsky küçük değişikliklerin, bize enerji veren insanlar ve etkinlikler için nasıl daha fazla zaman kazandırabileceğini açıklıyor. Daha mutlu ve başarılı bir yaşam yaratmak isteyen herkes mutlaka okumalı.”
—Gretchen Rubin, Mutluluk Projesi kitabının yazarı


Yazar Adı: Jake Knapp – John Zeratsky
Türü : Zaman Yönetimi
Basım Bilgisi: 1. Baskı
Sayfa Sayısı: 352
Kitap Boyutları: 13,5x21x2
ISBN No: 978-605-69024-8-2
Barkod No: 978-605-69024-8-2
 
Teknik Özellikler
YazarJake Knapp - John Zeratsky
Diğer Özellikler
Stok KoduBD8
MarkaBUZDAĞI
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.