STRES YÖNETİMİ İÇİN KENDİ KENDİNE YARDIM REHBERİ

Fiyat:
270,00 TL
İndirimli Fiyat (%10) :
243,00 TL
Kazancınız 27,00 TL
KENDİ KENDİNE YARDIM / ZİHİN, BEDEN VE RUH

Stres, hayatımızın özel ve mesleki alanlarında günlük olarak karşılaştığımız ve yüzleşmek zorunda kaldığımız kaçınılması imkansız bir gerçekliktir. Çoğu zaman hazırlıklı olmamıza rağmen, stresin kişisel uyarı işaretlerimiz ve stresimizi etkin bir şekilde yönetmek için ihtiyacımız olan başa çıkma becerilerimiz hakkında genellikle öz farkındalığa sahip olamıyoruz. Stres Yönetimi için Kendi Kendine Yardım Rehberi, özellikle sahip olduğunuz doğal becerileri ve yetenekleri tanımlama ve kullanma kabiliyetinizi en üst düzeylere çıkararak stresin olumsuz etkilerini en aza indirgemenizde size yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir kitaptır.

Bütüncül bir yaklaşım kullanan Stres Yönetimi için Kendi Kendine Yardım Rehberi, farklı yaşam tarzlarının geniş bir yelpazesine hitap ederek, Zihin, Beden ve Ruhun ihtiyaçlarına kulak vermektedir.

•    Stresin hayatınızdaki olumlu olduğu kadar olumsuz etkileri hakkındaki bakış açısınız ve kavrayışınızı derinleştirin
•    Kişisel stres uyarı işaretleri hakkındaki öz farkındalığınızı geliştirin
•    Kişisel ve mesleki hayatınızda stresi etkin bir şekilde yönetmek için on strateji belirleyin
•    Stres yönetimi planını yazıya dökün ve uygulayın
•    Mesleki üretkenliğinizi arttırırken kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayın
•    İş ve özel hayatınız arasındaki dengeyi üst seviyelere taşıyarak deneyimleyin

Anthony Parnell, M.S.W. Stres Yönetimi Eğitmeni, Girişimci Koçu ve çeşitli kitapların yazarıdır. Nevada, Las Vegas'ta ikamet etmektedir.
Teknik Özellikler
YazarAnthony Parnell
Diğer Özellikler
Stok KoduNY28
MarkaNYAYINCILIK
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.