SPRINT

Fiyat:
378,00 TL
İndirimli Fiyat (%60,3) :
150,00 TL
Kazancınız 228,00 TL
Aynı Gün Kargo
WALL STREET JOURNAL BESTSELLER
NEW YORK TIMES BESTSELLER
Google Ventures’ın üç ortağından, zorlu problemler için yüzden fazla şirkette denenmiş ve başarılı olmuş eşsiz bir beş günlük süreç.
Önemli iş yönetimi sorularına cevap bulmak için pratik bir rehber olan Sprint; küçük şirketlerden Fortune 100 şirketlerine, öğretmenlerden kâr amacı gütmeyen kuruluşlara kadar her büyüklükteki ekip için hazırlanmıştır. Hemen cevaplanması gereken soruları olan ve elinde büyük bir fırsatı, sorunu ya da fikri olan herkes içindir.

“Daha kısa sürede daha iyi ürünler yaratmak istiyorsanız, bu kitabı okuyun ve her dediğini yapın.”
Ev WILLIAMS, Medium, Blogger ve Twitter’ın Kurucusu
“İster küçük bir şirkette ister büyük bir organizasyonda çalışın; Sprint size fikirleri test etmek için işe yarayan dönüşümcü bir formül sunar. Beş gün içerisinde fikirden prototipe ulaşarak ekibiniz ve sizin için çok değerli olan çalışma saatleri ve mali kaynaklardan tasarruf edeceksiniz. Her türden girişimcinin mutlaka okuması gereken bir eser.”
Eric RIES, Yalın Yeni Girişim (Lean Startup) kitabının yazarı

“İş dünyasında tanıdığım tüm liderler aynı şeyden endişe eder: Yeteri kadar hızlı hareket ediyor muyuz? Dâhi Jake Knapp’in Sprint kitabı, büyük sorunları çözmemizi ve acilen yapılması gerekenlerle ilgilenmemizi sağlayan şeydir. Her geçen gün daha hızlı hareket eden dünyada Sprint, şirketlerin yardımına koşan devadır.”
Beth COMSTOCK, General Electric Başkan Yardımcısı

“Başarının anahtarı doğru alışkanlıkları edinmekten geçer. Ancak en çok hangi alışkanlıklar işimize yarar? Sprint fikirleri üretmek, sorunları çözmek, çözümleri test etmek ve tüm doğru hamlelerin yerli yerine oturmasını sağlayan o küçük ve doğru alışkanlıkları bulmak için güçlü bir metot sunmaktadır.”
Charles DUHIGG, Alışkanlıkların Gücü’nün yazarı

“Sprint size, gerçekten zorlu sorunları sadece beş günde çözmeye yarayan özgün süreci öğretmektedir. Başarılı olmanızı kolaylaştıracak faydalı ve eğlenceli hikâyelerle doludur. Bir kitaptan daha ne beklersiniz? Keşke tüm yönetim kitapları bu kadar faydalı olabilseydi.”
Dan HEATH, İşte Bu Fikir Tutar!, Değiştir ve Doğru Karar kitaplarının yazarı

Yazar Adı: Jake Knapp, John Zeratsky, Braden Kowitz
Türü : İş Dünyası - Yönetim
Basım Bilgisi: 2. Baskı
Sayfa Sayısı: 336                                                         
Kitap Boyutları: 13,5x21x1,9
ISBN No: 978-605-82132-2-7
Barkod No: 978-605-82132-2-7
 
Teknik Özellikler
YazarJAKE KNAPP
Diğer Özellikler
Stok KoduBD3
MarkaBUZDAĞI
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.