Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

CROCODALICrocodali, fikirlerini özgürce ifade edebilen, analitik düşünebilen çocukların ilgi ve ihtiyaçlarından yola çıkıyor ve minikleri yepyeni bir dünya ile tanıştırıyor. Hem zihinsel hem de fiziksel gelişimi destekleyen tasarımlar sayesinde çocuklarımız eğlenerek öğreniyor. Bilgi, beceri ve yaratıcılıklarını iyileştirecek ortamı ideal şekilde kurabilmek adına, tüm detayları düşünüyor ve her bir ürünü titizlikle dizayn ediyoruz.

 

Crocodali, dört buçuk yaşında bir çocuk annesi olan Ayça Aktaş Şimşek’in fikri. Markanın var olma hikâyesi de hâliyle, kendisinin doğrudan deneyimlerine dayanıyor. Çocuğunu büyütme sürecinde karşılaştığı güçlükleri gidermek adına mesleki bilgi ve yetkinliğini bu yöne kanalize etmesi neticesinde, Crocodali çocuk markası tüm ebeveynlere yardımcı ve yol gösterici olmayı hedefleyen bir mecra hâline geliyor.

 

Crocodali olarak, çocukların hayal gücünü ve yaratıcılıklarını teşvik etmenin öneminden güç alıyoruz. Çocuklara sebep-sonuç ilişkisini kurma edimi kazandıran, hızlı etkileşim kurma ve aksiyon alma becerisi katan ürünler ile eğlenerek öğrenme ortamı sağlıyoruz. Her bir çocuğun özel ve yeteneklerinin de özgün olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Onları sınırlamak yerine özgür düşünmeye yönlendiriyoruz.

 

Crocodali marka misyonu tüketime değil, üretkenliğe odaklanıyor. Çocukların kısa süre oynadıktan sonra sıkılacağı oyunlar yerine, bağ kurabilecekleri ve düzenli kullanabilecekleri ürünler tasarlıyoruz. Bedensel ve zihinsel olarak çocukları pasifleştirecek ürünlerden ziyade, onları aktif olmaya yönlendirecek içerikler geliştiriyoruz. Yeni neslin gereksinimlerini en iyi şekilde özümsemeyi önemsiyoruz. Çocukların motor gelişimini destekleyen oyuncaklardan bilişsel gelişimini artıran modellemelere, dil gelişimini artıran tasarımlardan psiko-sosyal etkileşimi ve farkındalığı artıracak ürünlere değin geniş bir ürün yelpazesini sizlerle buluşturuyoruz

Seçimlerinize uygun kayıt bulunamadı. Geri dönmek için tıklayın.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.