MÜKEMMEL DEĞİL CESUR OL

Fiyat:
231,00 TL
İndirimli Fiyat (%59,7) :
93,00 TL
Kazancınız 138,00 TL
Aynı Gün Kargo

“Kod Yazan Kızlar” hareketiyle başlayan ve “Mükemmel Değil Cesur Ol” mesajıyla büyüyen toplumsal bir değişimi anlatıyor yazar,

“Bu kitabı yazdım çünkü her birimizin en büyük hayallerimize ulaşmak için yeterince cesur olmayı öğrenebileceğine inanıyorum. Bu hayal bir milyarder olmak, Everest’e tırmanmak ya da eleştirilme korkusundan uzak yaşamak olsun; bunun yolu kafamızdaki kusursuz kadın algısını yeniden kodlayıp yerine cesaretli olmayı koymaktan geçiyor. …Her şeyin üstesinden gelmek mükemmellik gerektirmez, cesaret ister. Kontrolü bırakmak ve devretmek, %100'ü hedeflemek, ancak %90'a da girseniz iyi olmak, hata yapmak ve utanmadan buna sahip çıkmak cesaret ister.” (Kitabın içinden)

Yazar Hakkında: Reshma Saujani, Uganda’dadaki diktatörlükten kaçarak Amerika’ya göçmüş Hintli bir ailenin kızı. Çocukluk, genç kızlık döneminde Amerika’da yaşayan her göçmen ailenin yaşadığı sıkıntılara benzer sıkıntılar yaşıyor. Buna rağmen sonuna kadar direniyor, istediği eğitimi alıyor ve kendisine bir hayat kuruyor. Şimdi de kendini Hint asıllı Amerikalı bir kadın olarak tanımlıyor Reshma. Aynı zamanda “Kod Yazan Kızlar”ın CEO’su.


YAZAR
Reshma Saujani

Teknik Özellikler
YazarRESHMA SAUJANI
Diğer Özellikler
Stok KoduEY21
MarkaELMA YAYINEVİ
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.