LİDERLİK BAKIŞI

Fiyat:
270,00 TL
İndirimli Fiyat (%10) :
243,00 TL
Kazancınız 27,00 TL
Liderlik Bakışı
Diğerlerinin Takip Etmek İsteyeceği bir Lider Olmak
Baby Boomers'ın liderlik çıkışı, kuruluşlarda önemli ölçüde hızlandırılmış terfiler yaratmakta olup önemli liderlik becerileri boşluğunu geride bırakıyor.
•    Gerçekten yüksek performanslı bir ekip kurmayı hedefliyor musunuz?
•    Kariyeriniz yeterince hızlı ilerlemiyor mu?
•    Lider olarak boyunuzu aşan işlere mi karıştınız?
Eğer öyleyse, bu kitap size yardımcı olabilir!
Tüm amaçlar, eylemler ve sonuçlar, liderin sonuçlara ilişkin nihai sorumluluğuna odaklanmak üzere Cory Bouck'un "Liderlik Bakışı" olarak adlandırdığı şey üzerinden incelenmelidir. Bunu yaparak kişisel performansınızı geliştirecek, kuruluşunuzun sonuçlarını iyileştirecek ve kariyer ilerlemenizi hızlandıracaksınız. Tüm sorumluluğu kabul etmemek; düşük performans beklentileri yaratır, sıradanlık kültürünü devam ettirir ve liderlik ettiğiniz kişilerin kariyer fırsatlarını sekteye uğratır.
İster geniş sorumluluklara sahip deneyimli bir lider olun, ister daha hızlı ilerlemek isteyen genç bir lider veya etkinizi genişletmek isteyen gelecek vaat eden bir lider olun, rolünüzü Liderlik Bakışı ile incelemek daha iyi sonuçlar ve daha hızlı terfi almanızı sağlayacak ve çevrenizdekilere de ilham verecektir.
Liderlik Bakışı kitabından öğrenecekleriniz:
•    Liderlik Bakışı aracılığıyla sonuçları sürekli olarak inceleyen bir sorumluluk zihniyeti geliştirerek kendinizi meslektaşlarınızdan nasıl ayırabilirsiniz.
•    "Takipçilik" sayesinde her seviyede güçlü bir liderlik itibarı nasıl kazanılır.
•    Paradoksal olarak, kariyeriniz boyunca aynı anda hem lider hem de takipçi olarak nasıl davranılır.
•    Liderlik araç kutunuz için sahip olunması gereken tüm araçlar nasıl geliştirilir.
•    Başkalarına hizmet etmeyi, yetiştirmeyi ve ilham vermeyi öğrenerek etkinizi nasıl artırabilir, daha fazla her işi yapabilen eleman nasıl yetiştirebilir ve yüksek performanslı bir ekip nasıl oluşturabilirsiniz.
Teknik Özellikler
YazarCory Bouck
Diğer Özellikler
Stok KoduNY27
MarkaNYAYINCILIK
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.