KURŞUN GEÇİRMEZ KADIN

Fiyat:
218,00 TL
İndirimli Fiyat (%22,9) :
168,00 TL
Kazancınız 50,00 TL
"Bu hikaye heybetli ve mistik bir dağın eteğinde başlıyor. Gençken, bir arkadaş olarak sevmediğim ve ne anlama geldiğini kesinlikle anlamadığım bir yer. Yaşamayı seçmediğim, isteğim dışında götürüldüğüm bir yer. Olgunlaşmamış iradem, genç ve yanlış fikirlerle doluydu. İlk kez bir kitap aldığım yer o dağın eteğiydi. Yapacak başka bir şey olmadığı için okuyordum. İnternet yoktu, cep telefonu yoktu. Evde telefon hattımız veya açık TV antenimiz yoktu. Sadece kitaplar vardı. Bazıları dikkatimi çeken konulara sahipken, diğerleri çok fazla değildi, ama bu durumda mevcut olan her şeyi okuyordum, bu yüzden delirmeyeceğim.


Bu kitap benim önerim, bir şeyleri fark etmenize, gözlerinizi açmanıza, değişmeye ve büyümeye başlamanıza yardımcı olacak bazı unsurlar vermek için benim işbirliğim. Bilgelik ve bilgi ile ilerlemek. O kadar çok değişebilirsin ki, takılmayı bıraktığın arkadaşların seni tekrar tanımak zorunda olduklarını hissederler.

Bugün böyle hissediyorum. Kendimi böyle hayal ediyorum. Güçlü, cesur, hayat dolu ve dünyanın en güçlü enerji kaynağına bağlı. Her şeyi yenileyebilen bir enerji. Sel, yangın, deprem ve afetlerden sonra yeniden hayat vermek. Toprak her zaman kendini yeniler; o kapasiteye sahiptir. Ve siz, ben ve orada yaşayan herkes de bu kapasiteye sahiptir.

Bu farkındalık, uyanış, yeniden doğuş ve evrim sürecinin beni nasıl değiştirdiğini sizlerle paylaşacağım. Size nasıl Kurşun Geçirmez Kadın olduğumu anlatacağım."

Paula Morelos Zaragoza
Teknik Özellikler
YazarPAULA MORELOS ZARAGOZA
Diğer Özellikler
Stok KoduNY21
MarkaNYAYINCILIK
Stok DurumuVar
9786056808555

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.