KÖFTE ÜSTÜ KREM ŞANTİ

Fiyat:
231,00 TL
İndirimli Fiyat (%48,1) :
120,00 TL
Kazancınız 111,00 TL
Aynı Gün Kargo
Köfte Üstü Krem Şanti::“Leo Burnett’i, David Ogilvy’yi, Bill Bernbach’ı ve Mark Twain’i alın. Beyinlerini birleştirin ve kafalarını kazıyın. Geriye ne kalır: Seth Godin.”
Jay Levinson

Geleneksel pazarlamanın renklerinin gitgide solduğu şu günlerde, Seth Godin yine karşımızda ve bir kez daha ezberimizi bozuyor. Köfte Üstü Krem Şanti ile bugünün iş dünyasında oluşan baş döndürücü değişimleri ve bunun sonucunda ortaya çıkan Yeni Pazarlama’yı anlatıyor. Seth Godin, bu kitapta şirketinizi, hizmetlerinizi, ürünlerinizi yeni dünyanın kurallarına uyumlu hâle getirerek organizasyonunuzu dönüştürmenizin olanaklı olduğu haberini veriyor. Ayrıca okuru bu dönüşümü sağlayabilmek için gerekli olan 14 trendle tanıştırıyor.
Seth Godin, 5 binin 5 milyondan nasıl daha büyük olduğunu anlatırken pazarlamanın matematiğine meydan okuyor.

Bir ürün, bir hizmet ya da bir fikir satmaya çalışan herkesin, hepimizin geleceği olan Yeni Pazarlama’yı kristal berraklığında sunan Köfte Üstü Krem Şanti’yi yanı başınızdan ayırmayın.
Aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek istemeyen profesyoneller, yöneticiler, patronlar, kısaca yeni iş dünyasının tüm fertleri: “Köfte satarak bir yere varamazsınız çünkü her taraf köfte kaynıyor” diyen bu adama kulak verin.

BASINDA:
Radikal gazetesi
Pazarlama Dünyası
Girişimcilik ve Kalkınma dergisi
Kitap Yorumları Blog
Mahmut Can Sözeri Blog

 

YAZAR
Seth Godin

SAYFA SAYISI
272 sayfa

Teknik Özellikler
YazarSETH GODIN
Diğer Özellikler
Stok KoduEY17
MarkaELMA YAYINEVİ
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.