GİRİŞİMCİ ZİHNİ

Fiyat:
270,00 TL
İndirimli Fiyat (%10) :
243,00 TL
Kazancınız 27,00 TL
‘‘Mevcut ve gelecek vadeden girişimciler için önemli bir kaynak.’’- Eric Overby, Ph.D., Yardımcı Doçent Doktor, Scheller İşletme Fakültesi, Georgia Teknoloji Enstitüsü (Georgia Institute of Technology)
‘‘Nasıl kendi işinize başlayacağınız veya kendi işinizi kuracağınız ve sürdüreceğiniz konusunda bulabileceğiniz en iyi el kitabı’’- Kent Matlock, CEO, Matlock Reklam ve Halkla İlişkiler  
‘‘Gerçek işletme mimarları için gerçek hayat… okuyun!’’- Devon Wijesinghe, seri girişimci; başkan, Insightpool; yönetici, Atlanta Technology Angels
*********
İşinizde hayallerin ötesinde bir başarı ve servet elde etmek ve Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, Ranx’den Sara Blakely, Zynga'dan Mark Pincus, Under Armour'dan Kevin Plank ve diğer girişimcilerin bulunduğu üst kademelerine ulaşmak için düşünce şeklinizi değiştirmelisiniz. Diğer bir ifade ile, en iyi girişimcilerin hayati önem taşıyan deneyimlerini içeren bir düşünme tarzına yani Girişimci Zihne sahip olmalısınız.

Girişimciliğin en önemli derslerinden bazılarının özüne inmek için takdire şayan bir çabayla, milyon dolarlık Johnson Media Inc. şirketinin başkanı ve birçok yıldır seri girişimci olan Kevin D. Johnson, seçkin girişimcilerin temel inançlarını, özelliklerini ve alışkanlıklarını paylaşıyor. Harvard İşletme Fakültesi’ne yaptığı bir ziyaretle hayatının değişmesini ve günümüzün iş dünyasının kodamanlarının etkileyici hikayelerini içeren kendi kişisel deneyimlerine olan sağlam ve samimi inancı sayesinde Johnson, çoğu zaman karmaşık bir konuyu açık ve erişilebilir bir biçime dönüştürüyor.
Yeni ve deneyimli girişimciler için yazılmış bu sürükleyici kitapta Johnson, her girişimcinin yedi alanda öğrenmesi gereken yüz temel dersi tanımlamaktadır: Strateji, Eğitim, İnsanlar, Finans, Pazarlama ve Satış, Liderlik ve Motivasyon. Kitapta anlatılan dersler, nasıl büyük düşünüleceğini, kimden en iyi iş ortakları olacağını, yatırımcıları neyin cezbettiğini, işle ilgili bir fikirden ne zaman vazgeçileceğini, bir ticari banka hesabı açmaktan nerede kaçınılacağını ve çok fazla resmi eğitimin girişimci büyümenizi neden engelleyebileceğini içermektedir.
Akıllıca ve aydınlatıcı, Girişimci Zihin: Seçkin Girişimcilerin 100 Temel İnancı, Özelliği ve Alışkanlığı, bir girişimci gibi düşünme üzerine yazılmış en önemli kitaptır.

“Kevin Johnson, sağladığı katkılarla girişimcilik çağında oldukça önemli bir rol oynuyor.” – Vivian Giang, Business Insider


GİRİŞİMCİ ZİHNİ

Seçkin Girişimcilerin 100 Temel İnanç, Özellik ve Alışkanlıkları

KEVIN D. JOHNSON
Johnson Media Inc. Kurucu ve CEO
Teknik Özellikler
YazarKevin D. Johnson
Diğer Özellikler
Stok KoduNY26
MarkaNYAYINCILIK
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.