Gece Yarısı Kütüphanesi

Fiyat:
168,00 TL
İndirimli Fiyat (%56,5) :
73,00 TL
Kazancınız 95,00 TL

42 DİLE ÇEVRİLEN ULUSLARARASI ÇOKSATAN 

2020 GOODREADS YILIN EN İYİ ROMANI

“Yaşamla ölüm arasında bir kütüphane var,” dedi. “Bu kütüphanedeki raflar sonsuza kadar gider.  Her kitap yaşamış olabileceğin başka bir hayatı yaşama şansını sunar sana. Farklı seçimler yapmış olsan, şu an nasıl bir hayatın olacağını görürsün…Pişmanlıklarını telafi etme şansın olsaydı, bazı konularda farklı davranır mıydın?”

Nora Seed berbat halde. Kedisi öldü. İşinden kovuldu. Abisi onunla konuşmuyor. Kimsenin ona ihtiyacı yok. Art arda alınmış kötü kararların sonucunda bir kütüphanede buluyor kendini. Zamanın hiç akmadığı bir gece yarısı kütüphanesinde, sonsuz sayıda kitabın ortasında... Kitapların her birinde Nora’nın farklı bir hayatı yazılı. Başka kararlar verseydi yaşamış olabileceği hayatlar. Farklı kariyerler, farklı eşler, farklı arkadaşlar, farklı şehirler arasında gidip gelen Nora’nın aklı sorularla doluyor. Mutluluk sadece önemli sandığımız seçimlerde mi gizli? Yanlış giden her detayın sorumlusu gerçekten biz miyiz? Hayatı yaşanılır kılan ne? Yanlış bir karar insanın tüm hayatına mal olabilir mi?

İngiliz edebiyatının önemli isimlerinden Matt Haig; Nora’nın pişmanlıklara, ihtimallere ve yeniden seçme imkânına dair çıktığı bu yolculukta, ona eşlik edecek okurlara sürükleyici ve insanın en temel sorunlarını konu alan bir kurgu sunuyor.

“Değişmesini istediğimiz bir dünyada hep birlikte sıkışıp  kalmışken, tam zamanında yazılmış bir modern çağ masalı, günümüzün Şahane Hayat’ı.”
Jodi Picoult

“Kitapların yaşamı değiştirme gücünü kutlayan, içtenlikle ve mizahla yazılmış, baştan çıkarıcı bir roman.”
Sunday Times

“Matt Haig sözcükleri konserve açacağı gibi kullanıyor. Konserve de biziz.”
Jeanette Winterson

Çeviri: Kıvanç Güney
Editör: Ümran Özbalcı
Özgün kapak tasarımı: Rafaela Romaya
Kapak ve sayfa uyarlama: Betu?l Gu?zhan
Özellikler: 14 x 21 cm, 296 sayfa, karton kapak
Baskı: Haziran 2021 ISBN: 978 605 198 183 3

Teknik Özellikler
YazarMatt Heig
Diğer Özellikler
Stok KoduDOM40
MarkaDOMİNGO
Stok DurumuVar
978 605 198 183 3

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.