DOĞRUDAN SATIŞ KİTAP SETİ

Doğrudan satış sektörü uzun soluklu ve ciddiyet gerektiren  bir yoldur. Başta Amerika olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde sektörün büyüklüğünün ve istihdam gücünün farkına varılmış hatta bir meslek olarak üniversitelerde adına bölümler açılmıştır.

Günümüzde Türkiye’de de adından sıklıkla bahsedilse de doğrudan satış sektörünün henüz bir okulu ya da akademik eğitimi yoktur. Ancak bilgiye ulaşmanın en kolay ve zahmetsiz yolu okumaktır. 

N Yayıncılık bu anlamda bir ilke imza atarak spesifik olarak doğrudan satış sektörünün ilk ve tek yayın organıdır. Sektöre adını altın harflerle yazdırmış yazarların New York Times gibi en iyi satan kitaplar listesinde başı çeken kitaplarını siz değerli okuyucuların hizmetine sunmuştur. 

Doğrudan satış sektöründeki tüm firmalara hizmet eden N Yayıncılık, bu sektörde eğitimin öneminin farkında olup bu sektöre dahil olan kişilerin adım adım okuması gereken kitapları bir set haline getirmiş ve sizlerin hizmetine sunmuştur.

“Daha çok kitap, daha çok başarı” sloganıyla çıktığımız bu yolda başarıya ulaşmanın en kolay ve kısa yolunu bulmada önderlik etmesi temennisiyle...

N Yayıncılık

10.11.2020

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.