DAHA MUTLU BİR EBEVEYN OLMAK

Fiyat:
283,50 TL
İndirimli Fiyat (%61) :
110,63 TL
Kazancınız 172,87 TL
Aynı Gün Kargo
Kitap Tanıtım Yazısı: 

New York Times Motherlode blogunun eski baş editöründen, ebeveynlerin günlük aile yaşamlarında daha fazla mutluluk bulmalarına yardımcı olmak için cesaret verici bir rehber.

KJ Dell’Antonia’nın yıllar boyunca aileler üzerinde yaptığı tüm çalışmalarda, bir konu tekrar tekrar gündeme geliyor: Ebeveynler günlük yaşamlarında daha büyük bir mutluluk duygusu istiyor. Bu iyimser, çözüm dolu kitapta KJ şunu soruyor: Aile hayatımızı her zaman umduğumuz mutlulukta olacak şekilde nasıl değiştirebiliriz? Ailelerle yapılan en son araştırma ve röportajlardan yola çıkan KJ, telaşa kapılıp stresle bir şeyleri eksik yapmak yerine sakin kalarak daha fazlasını yapabilmenin ve aile hayatımızı bir sığınak ve zevk hâline getirmenin mümkün olduğunu gösteriyor.

Ebeveynlere en çok üzüntü veren dokuz ortak sorun noktasına odaklanıyor, neden zor olduklarını düşündürüyor ve onları daha iyi hâle getirmek için atabileceğiniz küçük, yapılabilir; bazen şaşırtıcı adımlar sunuyor. İster sabahları herkesin kapıdan zamanında çıkmasını ister başka bir savaş olmadan ev işlerinin ve ödevlerin yapılmasını sağlayın, Daha Mutlu Bir Ebeveyn Olmak, sadece harika çocukları yetiştirmek ve onları bir hedefe odaklamakla ilgili değildir. Bu mutluluk, sevinç, doyum, huzur ve geriye baktığınızda gülümseyerek hatırladığınız deneyimlerle ilgilidir.

Eser Adı: Daha Mutlu Bir Ebeveyn Olmak

Orijinal Adı: How To Be A Happier Parent

Yazar Adı: KJ Dell’Antonia
Türü: Aile ve Çocuk

Sayfa Sayısı: 328
Kitap Boyutları: 13,5x21cm
 
Teknik Özellikler
YazarKJ DELL' ANTONIA
Diğer Özellikler
Stok KoduSOLA26
MarkaSOLA
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.