ÇOK KATLI BİR PARA MAKİNESİ İNŞA ETMENİN YOLLARI

Fiyat:
218,00 TL
İndirimli Fiyat (%22,9) :
168,00 TL
Kazancınız 50,00 TL
Aynı Gün Kargo

Randy Gage, belki de MLM sektöründe başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilecek, dünya üzerindeki yegâne kişi. Duplication Nation adlı eseri (önceki adıyla How to Earn $100,000 a Year in Network Marketing), MLM alanında en çok satan eğitim albümü. Escape the Rat Race adlı eseri de, yine sektörün 1 numaralı aday bulma aracı. Eserleri 15’ten fazla dile çevrilmiş ve tüm dünyada milyonlarca satmıştır.

Randy, Slovenya, Hırvatistan, Bulgaristan ve Makedonya gibi ülkeler, Ağ Pazarlamayla tanıştıran kişidir. Pazarlama alanında şirket müdür yardımcılığı görevinde bulunmuş, birçok şirkete danışmanlık yapmış, ödeme planlarının oluşturulması, pazarlama materyallerinin tasarlanması ve çoğaltılabilir sistemler geliştirilmesinde yardımcı olmuştur. Randy, sektörün en iyi şirketleri için eğitimler yürütmüş ve 35’in üzerinde ülkede konuşmalar yapmıştır.

Eğitim programları ve özel danışmanlık faaliyetleriyle sayısız şirketin en çok kazananlarına destek olmuştur. Muhtemelen bugüne dek en fazla sayıda MLM milyonerini eğitmiş olan kişi, Randy’dir. Hepsinden önemlisi, Randy insanları, milyonlarca dolar kazanan bir distribütör olarak gerçek dünya deneyimlerinden yola çıkarak eğitir.

Randy, binlerce eğitim programı düzenlemiş ve binlerce fırsat toplantısı sunmuştur. Yıllar önce beyaz tahtasının tozunu silip bu işe sıfırdan başlamış ve kısa bir süre içinde şirketinin dünya çapında en çok kazanan kişisi haline gelmiştir. Şu anda piyasada neyin en iyi iş gördüğünü bilen biri olarak size bu şartlar altında muazzam başarıya nasıl ulaşacağınızı tüm detaylarıyla öğretecek.

Randy çoktan parasını kazandı. Çalışmaya devam etmesinin tek amacı, bu işi sevmesi ve kendi üyelerini desteklemek istemesi. İş ile yaşamı arasında mükemmel bir denge kurmuş. Çember çizmiyorsa onu bisikletine binerken, araba yarışı yaparken veya çizgi roman koleksiyonu yaparken bulabilirsiniz. Bilim kurgu, Krispy Krepe ve Project Runaway seyretmek zevkleri arasında yer alıyor. Randy, vaktinin çoğunu Miami Beach, Sydney ve Paris’te geçiriyor.

Teknik Özellikler
YazarRANDY GAGE
Diğer Özellikler
Stok KoduNY06
MarkaNYAYINCILIK
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.