BÜYÜK LİDERLER NASIL DÜŞÜNÜR?

Bu fiyata son 2 ürün !

Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 140,00 TL olacaktır.
Fiyat:
140,00 TL
İndirimli Fiyat (%21,4) :
110,00 TL
Kazancınız 30,00 TL
Aynı Gün Kargo

Neden bazı liderler başarılıyken bazıları başarısız olur? Apple'ın yönetim kurulu 1997'de şirketi kurtarmak için Steve Jobs'ı geri getirdiğinde o, neler yaptı? Howard Schultz, Starbucks'ı yeniden canlandırmak için sekiz yıl aradan sonra geri döndüğünde nasıl bir sihir yaptı? Uçaklar için çalışan Alan Mulally, Henry Ford'un torununun oğlunun denediği ve başarısız olduğu Ford Motor Company'i bir ölüm sarmalından neden kurtarabildi? Bolman ve Deal, ikonik liderlerin gerçek örneklerini kullanarak daha iyi bir düşünmenin daha iyi bir liderliği sağladığını gösteriyor.

“Bolman ve Deal, çoğumuzun hayatta oldukça geç anladığı şeyleri çözüme kavuşturuyor: Çalıştığımız kurumlar; yaşamak, nefes almak, insan olduğunu hissetmek, insanların ihtiyaç duyduğu performans incelemesinin daha ötesinde bir maaştan daha fazlasıdır. Bunu fark edene kadar gerçek bir lider olamayız; sadece bir yönetici olabiliriz.”

-Patrick LENCIONI, Ekiplerin Beş Temel Aksaklığı (The Five Dysfunctions of a Team) ve The Advantage: Why Organizational Health Trumps Everything Else In Business kitaplarının yazarı.

“Bolman ve Deal'ın Büyük Liderler Nasıl Düşünür? kitabı gizli silahınız olabilir. Okuyun, öğrenin ve sonra kendinize güvenmeye başlayabilirsiniz.”

-Thomas KELLER, şef ve The French Laundry'ın sahibi, Ad Hoc at Home ve Bouchon Bakery kitaplarının yazarı.


YAZAR
Lee G. Bolman  
Terrence E. Deal   

Teknik Özellikler
YazarLEE G. BOLMAN & TERRENCE E. DEAL
Diğer Özellikler
Stok KoduSOLA29
MarkaSOLA
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.