AKIŞ

Fiyat:
378,00 TL
İndirimli Fiyat (%60,3) :
150,00 TL
Kazancınız 228,00 TL
Aynı Gün Kargo
MUTLULUĞUN BİR SIRRI
OLMADIĞINI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
 
Çağımızda yaşayan ortalama bir insanın sahip olduğu lüks ve konfora  yüz yıl öncesinin kral ve kraliçeleri bile sahip değildi. Ancak tüm bu konfor artışına ve reel milli gelirlerin birkaç katına çıkmasına rağmen mutluluk oranları değişmiyor.  Sayısız bilimsel araştırma paranın, daha lüks ve daha konforlu bir hayatın mutluluk getirmediğini net bir şekilde ortaya koymuş durumda. O zaman insanı gerçekten mutlu eden nedir? Yaşam kalitemizi ve hayattan aldığımız tadı artıracak bir yöntem var mı?
 
Dünyaca ünlü Akış teorisi, insanın gerçekte nasıl mutlu olacağını açık bir biçimde ortaya koyuyor. Mutluluk kontrolsüzce bir haz arayışından değil, bilinçli bir adanmışlıktan geçiyor. Diğer bir deyişle; Akış deneyiminden.
 
Akış deneyiminin ne olduğunu açıklayan ve bu deneyimi nasıl yaşayabileceğimizi sayısız örnekle bize sunan bu kitap, Akış teorisinin sahibi Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi'nin mutluluğu araştırmaya adanmış 25 yıllık çalışmasının bir sonucudur. AKIŞ: Mutluluk Bilimi kitabı, akademik dünyayla birlikte yaşamına değer katmak, hayatı daha derinden keşfetmek ve öz farkındalığını artırmak isteyen herkes içindir.
 
Mutluluğun gerçekten de bir sırrı var.

 
Yazar Adı: Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi
Türü : Psikoloji
Basım Bilgisi: 4. Baskı
Sayfa Sayısı: 416
Kitap Boyutları: 13,5x21x2,35
ISBN No: 978-605-66858-7-3
Barkod No: 978-605-66858-7-3

 
Teknik Özellikler
YazarProf. Dr. Mihaly Csikzentmihalyi
Diğer Özellikler
Stok KoduBD5
MarkaBUZDAĞI
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.