10 ADIMDA KİŞİSEL İMAJ

Bu fiyata son 2 ürün !

Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 110,00 TL olacaktır.
Fiyat:
110,00 TL
İndirimli Fiyat (%18,2) :
90,00 TL
Kazancınız 20,00 TL
Aynı Gün Kargo

“Bir imaj danışmanı ne yapar, nasıl yapar? Bunun bana faydası nasıl olur? Ben kendim bu konuda ne yapabilirim?” diyorsanız… Bu kitap sizin için!
 

 

İş değiştirdiyseniz, iş kurduysanız, iş arıyorsanız, yeni mezun olduysanız, terfi ettiyseniz, yükselmek istiyorsanız… Bu süreçlerde profesyonel izlenimler bırakabilmenin inceliklerini bilmek istiyorsanız… Sizin için!
 

 

Kadınsanız, erkekseniz, gençseniz ya da senelerdir iş hayatının içindeyseniz… Siyasetçiyseniz, siyasetçileri eleştiren bir gazeteciyseniz… Eşine kıyafetlerini seçmesine yardımcı olmaya çalışırken sıkıntı çeken bir ev patroniçesiyseniz… Yöneticinizin imajında bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşünen bir sağ kolsanız… Sizin için!
 

 

Renklerin ve kıyafetlerin dilini öğrenmek, doğru mesajları vermek, o sıkış tıkış gardıropta yerden kazanmanın yolunu bulmak, akıllı alışverişle bütçede de tasarruf yapmak istiyorsanız… Sizin için!
 

 

Evde, işte, sokakta, tatilde, davette kendinize yakışanı seçebilmek, her daim kaliteli bir şıklık sergilemek istiyorsanız… Sizin için!

 

“İmaj danışmanının gerçekten sihirli bir değneği mi var?” diye merak ediyor ve benim de olsa diyorsanız… Sizin için!
 

 

O zaman bu kitabı elinizden bırakmayın, hatta gelin, çekinmeyin, iç sayfalara doğru okumaya devam edin. Şu cilalı imaj devrinde sahiden ışıldayabilmek üzerine biraz sohbet edelim sizinle.

 

 

 

Basında:

TurTurkey

Kariyer Dergi
Yenibiriş Dünyası
Radikal Kitap
Infomedya
iletisimciyiz.com
Yeni Şafak gazetesi
Akşam gazetesi
Sigortacı gazetesi
 

YAZAR
Suna Kabadayı

SAYFA SAYISI
224 sayfa

Teknik Özellikler
YazarSUNA KABADAYI
Diğer Özellikler
Stok KoduEY15
MarkaELMA YAYINEVİ
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.